A(z) jezzahun kifejezésre összesen2084 találat van.

Wolfenstein: The New Order

http://www.youtube.com/watch?v=q3TVqZ3lO-U Legjobb zene ami a játékban megtalálható.. legalábbis számomra:)

Klikk a teljes hozzászóláshoz!

Megdöntötte a Ubisoft eladási rekordjait a Watch Dogs

erre csak egy frappáns szöveget tudok: Aki hülye haljon meg!! ennyi.-.-

Klikk a teljes hozzászóláshoz!

A Skype újításaként eltörölné a nyelvi korlátokat a Microsoft

ha bejön,és nem lesz gond,akkor kafa ötlet,én nekem tetszik..

Klikk a teljes hozzászóláshoz!

Megdöntötte a Ubisoft eladási rekordjait a Watch Dogs

Túlhype-olt volt az egész.. én ezt tudtam előre.. gépigény túlzás szerintem,csak nem foglalkoztak vele hogy egy lasabb gépen elfusson.. nem néz ki olyan jól mint…

Klikk a teljes hozzászóláshoz!

Ingyen Battlefield 3-at valaki?

pl uplay ott az ubinak.. már csak a city-nek kellene egy:) azt tuti használnám:) sorry.. mégse:)

Klikk a teljes hozzászóláshoz!

Ingyen Battlefield 3-at valaki?

amúgy kedves Totyak,az újabb ea játékok már nincsenek steamen,és nem is fog lenni,mert itt van nekünk a remek és kihagyhatatlan origin!!! :)

Klikk a teljes hozzászóláshoz!

Ingyen Battlefield 3-at valaki?

szép és jó hogy ingyen osztogatnak most az ea-sok játékot.de az árnyoldal a következő... minden jött-ment játékos beszelválja és tele lesz minden szerver noob-kezdő 5…

Klikk a teljes hozzászóláshoz!

Wolfenstein: The New Order

12-15 óra kb.. amúgy meg

Klikk a teljes hozzászóláshoz!

Wolfenstein: The New Order

Nekem nagyon bejött,már kétszer kivittem és harmadjára is belekezdtem,bár a vége eléggé nem tetszik,azt megcsinálhatták volna jobban. Bugokkal én csak elvétve találkoztam,azt is az első…

Klikk a teljes hozzászóláshoz!

Bejelentve a Lego Batman 3: Beyond Gotham

Batmanből és a legoból sose elég:) a kettő együtt meg halhatatlan:)

Klikk a teljes hozzászóláshoz!

1 42 43 44 45 46 204