Óóó... Pedig nagyot dobbant a szívem a hír címének olvasásakor...
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
há ez szuler jó volt ez kafa !!!!
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
ffúúúújjjjjjjjjj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:(:(
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
akarok játcani vele!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:p:p:(:(:o:o:cool::cool::D:confused::confused::confused:
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
nekrm nem tetcik:(:(:(:(:(:(:(
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
ááááááááá ez olyasmi mint a halál futam ! király!:cool::cool::cool::D:D:D:D:D:D:D:D:D:D
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Alig várom az egy is nagyon raj volt. :cool::cool:
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Hát ez nagyon zsír, birom az ilyen flash cuccokat ideig óráig nagyon szórakoztatóak.
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Hát tanulópénznek tényleg nem rossz. Kár hogy nem nálam gyakorolnak lenne pénz dögivel. :D
Klikk a teljes hozzászóláshoz!