A(z) baszas kifejezésre összesen37 találat van.

Olcsó Starter Edition-t kapott a Rainbow Six: Siege

Utálom a kibaszást !

Klikk a teljes hozzászóláshoz!

Az Intel kivonultatja az Atom szériát

Sajnálom én is mert így a Windows-os tableteknek is meszeltek gyakorlatilag. Illetve a Surface Phone is ezzel futott volna, gondolom. Na meg Continuum is az…

Klikk a teljes hozzászóláshoz!

PlayStation 4.5: kétszer erősebb GPU és God of War 4 a kezdőcímek között?

Ezt így nem szabad PS4-nek nevezni. :( Ez kibaszása mostani tulajokkal. :S

Klikk a teljes hozzászóláshoz!

Nyugatra tart a Nights of Azure

Hmm, egész jónak tűnik. Lehet vétel lesz belőle. De jó nagy átbaszás ez a dátum... :D

Klikk a teljes hozzászóláshoz!

Néhány hét és itt a PC-s Batman: Arkham Knight

Szegény PC-sek... :S Mekkora kibaszás volt ez velük azért.

Klikk a teljes hozzászóláshoz!

Rainbow Six: Siege - videón a brit terrorelhárítás

Kinek mi! Számomra a Raymanes, első Splinter Cell-es időszakukban a csúcskategóriát jelentették.. az már régen volt! Ma az átbaszás és gagyi, szavak jutnak róluk eszembe..

Klikk a teljes hozzászóláshoz!

PC-re is ingyen tölthetők a Titanfall DLC csomagjai

A jelen helyzetben lényegtelen, hogy milyen platformokra ingyenes. Ez óriási kibaszás azokkal, akik megvették a dlc-ket, támogatták az EA-t. Nem lepődnék meg, ha valaki beperelné…

Klikk a teljes hozzászóláshoz!

CoD: Ghosts 6GB RAM Lock - az Activision utánajár a problémának

De ha meg hackeled akkor el fog indulni de szerintem elég ki baszás hogy 6gb alatt nem fut ......:(

Klikk a teljes hozzászóláshoz!

F1 Magyar nagydíj Időmérőedzés

Hát majd meglátod hogy van-e rá igény!:) De végül is baszasad:D Engem nem érdekel a F1 szóval ha írsz írsz ha nem nem:D

Klikk a teljes hozzászóláshoz!

Komplett DLC-tervekkel rendelkezik a Forza 5-höz a Turn 10

dlc,dlc,dlc.. ez már nagy kibaszás.. már bocsánat ha ilyet mondok..

Klikk a teljes hozzászóláshoz!

1 4