249 euro az annyit mint 70 ezer forint plusz áfa meg mi egy más szóval örülhetsz ha 100 alatt kapható lesz;)
A(z) alatt kifejezésre összesen15446 találat van.
Hivatalos: A PS Vita régiófüggetlen
Ignite
Na kipróbáltam. Nekem bejön. Nem az a csillivilli cucc, de nagyon élvezetes. Igaz még csak egy órát játszottam, de ez alatt nekem nem vált monotonná.
Rekordokat döntött a Batman: Arkham City demója az OnLive-on
Gondolom nem 20-an hanem 50-en játszottak vele...:) Am totál nem értem ezt a dx11 gondot. Nem teszteltél a készítés évei alatt dx11-es gépen????:o
Pachter szerint 2014-ig hiába várunk a "NextBox"-ra
3 Objektum közelít a föld felé
Ha néznéd a discoveryt akkor láttad volna hogy ha bármilyen nagyobb meteor vagy égitest tartana egyenest a föld felé akkor 99% hogy mindenkinek kampó lenne!…
A CryEngine 3-at használja majd a MechWarrior Online
Nem, nem is azt mondom, hogy nem szép, csak azért az alatta futó engineből ennél szásszor többet lehetne kihozni, nekem pl rohadtul nem tetszik ha…
A CryEngine 3-at használja majd a MechWarrior Online
Szerintem is. Ezt úgy is csak el cseszik mint az Aion-t tök frankó engine van alatta és undorítóan lebutították a grafikáját valami szines izére.
Renegade Ops
PS Vita launch cím lesz az F1 2011
az ára elég borsos lesz:D 100 ropi alatt nem hinném hogy árulnák pláne nálunk FUCK YOU EU árazás:confused: