Már gyűjtöm az anyagot a következőhöz.:)
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Próbáltam úgy válogatni,hogy mindenkinek jó legyen.Bocsi Maniac,de a Win 7-et Még nem adták ki vinyl-re....;):D:D
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Nana!!...Na jó,spongyát rá..:D:D
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
THX azon leszek,csak nem szabad túlzásba vinni mert megárthat...:D
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Tudtam hogy kimarad a legjobb képem..:D:D Majd a következőben..;)
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Szerintem a negatívumok közül kihagytál valamit(kit).Az úr nevét,aki ezt elkövette..:D
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
A Caps Lock gomb,valahol baloldalt van asszem',valami hülye nyíl gombok vannak alatta,meg felette..:D:D
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Gratulálok...Gondolom beletellett vagy 10 percbe mire ezt leírtad..:p:D
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Ezt nem hiszem el..:D:D Az Offtopicom meg kong..:D:D:D
Klikk a teljes hozzászóláshoz!