Ingyen játék szempontjából a Sony-t erősebbnek érzem. ők nagy címeket adnak, nem csak csontot löknek a játékos elé.
A(z) Nagy kifejezésre összesen101680 találat van.
A Might & Magic: Clash of Heroes lesz október első ingyenes Xbox Live Gold-játéka
Lehullt a lepel a Killzone Shadow Fall season pass-ról
Aki egyébként is tervezi, hogy minden kiegészítőre lecsap, mert nagy rajongója a játéknak, annak ez a pass szerintem igencsak megéri.
Hamarosan érkezik a Cooler Master COSMOS SE ház
Létezik-e olyan fogalom, hogy Next-gen Ready, avagy készen áll-e a PC-d a következő konzolgenerációra?
nekem 60 gigás Kingstone SSD van nagyon megszerettem rajta a rendszer,egy-két játék.persze a hagyományos vinyo is megmaradt.fél éve így használom és semmiért nem válnék meg…
Október elején PC-re is megjelenhet a Flashback HD
Az eredeti játékot nem ismertem, de legalább ez most PC-re is jön. Lehet érdemes lesz kipróbálni, nagy gépigénye biztosan nem lesz.
Launch traileren a Girl Fight
Egy verekedős játékot nagyon elrontani nem lehet, gondolom ezzel is el lehet bohóckodni pár órát. 10 dolcsit szerintem megér.
Az ingyenes DriveClub olyan lesz, mint a teljes játék néhány autó és pálya nélkül
A Might & Magic: Clash of Heroes lesz október első ingyenes Xbox Live Gold-játéka
Korrekt tőlük, hogy osztogatják most a játékokat. De akinek nincs elég nagy hdd az xboxban és ezért nem tudja leszedni a játékot, az nem is…