ritka balfasz aki játszik... másrészt milyen zárt térkép már ez? mintha a kodot nézném... nagyon remélem, hogy nem ez a méret és zsúfoltság jellemző a…
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Nagyon örülnék annak ha mégis elkészítenék.
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
PC-s GOTY edition nagyon jó lenne :)
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Wp telokon is nagyon bugos ez .
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Értem, az előfordulhat jah, de a többi csevegőhöz képest még így is nagyszerű szvsz.
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Nagyon megéri. Ez kifejezetten olcsó ennyiért.
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
http://www.www.gamechannel.hu/cikk/blog/attack_on_titan :)
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
A multkori nagyon alpha buildból látott videó alapján "sajnos" nagyon nagyon Crysis klón lesz.
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Nagyon drága... biztos lesz, aki megveszi csak azért, mert drága és nincs tisztában a specifikációval vagy mert szereti annyira a céget, hogy akar nekik egy…
Klikk a teljes hozzászóláshoz!