Nekem nagyon bejön, mondjuk én rajongok a témáért. :D
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Sehol nincsenek már a mostani "horror" játékok mondjuk egy régi Alone in the Darkhoz képest. Ott beszartam baszki. :D
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Marad a PC. Lemondtam már a PS5-ről, ez a generáció nekem úgy tűnik kimarad. Sajnos lehet hogy ezután már mind, kabaré ez az ellátás.
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Nekem az lesz a hiteles forrás, ha a Sony azt mondja, hogy ekkor, vagy akkor jön :D
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Mondtam volna hogy iszonyat kemény. Aztán megláttam a végén az egy másodperc gameplayt. :D
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Látom a grafikán nem sokat reszeltek. :D Mondjuk nekem nem gond, én bírom ezt.
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Mondanám hogy meggyőző de nagyon nem az. :D
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Hangulata mondjuk nem szar. :)
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Nagyon fura lenne. Mondjuk, lehet akkor játszanék is vele... :D
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Minden évben ezt mondják, aztán utána jön hogy online, aztán meg hogy semmi. :D
Klikk a teljes hozzászóláshoz!