Nekem egyébként van egy olyan bennfentes infóm, hogy a következő GTA Vic City-ben fog játszódni, legalább egy női főszereplő lesz és 2024-2025 környékén jelenhet meg.…
A(z) Mon kifejezésre összesen46595 találat van.
Jason Schreier is megerősítette a pletykákat, miszerint Vice City-ben játszódik a GTA VI
A pletykák szerint július 20-án jelenik meg az utolsó játék a PS Vitára
Pedig de menő lett volna egy új vita amin ment volna a ps now is mondjuk rendesen. De tény és való a mobil vonal lesz…
Állítólag free-to-play lesz a PES 2022
Állítólag free-to-play lesz a PES 2022
Itt a vége, megpecsételték a Sony Japan Studio sorsát
Még a The Elder Scrolls VI előtt meg fog jelenni az új Fable
Nyitófilm és 5 percnyi gameplay jött a Tales of Arise-ból
Megkezdődtek az HBO-s The Last of Us sorozat munkálatai
Hát én nagyon kíváncsi leszek, mit hoznak ki ezzel a gárdával. Akik nem ismerik a játékot azoknak biztos jó lesz mondjuk úgy ahogy van.