Na végre egy jónak ígérkező horror! :) Nagy kincs manapság!
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
De utálom amikor ennyire sötét egy játék. :D Na mindegy. A stílust nagyon bírom, az évek alatt a túlélő horror lett az egyik nagy kedvencem,…
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Legjobb ár érték arányú széria szerintem. Hardveresen már rohadt jó, árban meg még mindig nem horror.
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Sok sok de azért ez nem egy horror mennyiség.
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Öreg hiba ha egy horrorjátékban nincs rémiszgetés.
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Mekkora gáz egy horror játékba ilyet beletenni. :D
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Mondjuk azért ez nem egy horror ár...
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Egy jó horrorra mindig nyitott vagyok. :) Ennek még sztorija is van.
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Horror nekem jöhet minden mennyiségben. :)
Klikk a teljes hozzászóláshoz!