hüje aki demot játszik......:p:p:cool:
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Mi meg töri témazárót írunk ma, Magyarország a koraújkorban témából.
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Látod Tibit,még neked is tudnak újat mondani:D
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
2010-ben állítólag lesz egy új rész... Sőt, egy Spyro filmről is mennek a pletykák ezerrel. :Ö
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
nekem ez a tökéletes autós játék. nfs fúúúj.
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Egyre több gyártó kezd el notebookokkal foglalkozni!! :) Ez egy újabb ismeretlen arc... de a gépük fényei királyak. :)
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Újabb jó hír... Ha lehetőségem lesz rá...Ráhajtok, az biztos. :)
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
1 gyufaskatuja 1db óra s egy tenyérnyi föld 2009 10.14.
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
:D Avagy a Csiklók háborúja!;)
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Nincs itt semmiféle elírás. A konzolokon újonnan megjelenő játékok sztenderd ára 15 ezer Ft. Mégy így is olcsóbb, mint az új cuccok általában. Vannak eleve…
Klikk a teljes hozzászóláshoz!