Igen minőségi felújítás lesz ez!
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Na ezt nevezem felújításnak! Ez igen!
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Olyan nagyon sok újdonságot nem tudnak most hozni szerintem.
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Meg mintha nem lenne ugyanennyi új IP is a piacon... :D
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Az új ötlet és a régiek kihozása nem fér el egymás mellett? :D Nem sok erőforrás kell ehhez, de egy XV-höz sok kellett, ahogy a…
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Hogy előkapnak minden régi játékot mostanában! :O Ennyire nincs új ötlet de tényleg?
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Új játék nem lesz, az már ennyiből látszik.
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Új játékosok = akik nem jártasak a videojátékokban, csak a sztori miatt játsszák végig.
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Mi az, hogy az új játékosokra is gondolnak? Mindenkinek új lesz a játék, tehát mindenki új játékos lesz benne.
Klikk a teljes hozzászóláshoz!