Hát nem ám. Én ugy vagyok velem hogy inkább legyen rosszab grafikáju, de sokkal jobb, élvezhetöbb legyen. Hiába szép, jol kidolgozott, azért nem fogok leülni…
A(z) több kifejezésre összesen55102 találat van.
World of Warcraft Cataclysm: Új képek Deepholm-ról és Stonehalon Mountains-ről
Transformers: War for Cybertron: Harc a végsőkig
Belendül mint a dinamo:D De télleg, teljesen lavinaszerüen indultak be a kiadók, egyik se akar lemaradni a többitöl.
FIFA Online: Elindult a nyílt béta
Dragon Age: Origins magyarul!
Sziasztok! Nekem csak az lenne a kérdésem hogy ha elméletileg Angliából rendelem meg a játékot, egy internetes webshopból (több ezer forint árkülönbség) akkor az csak…
Dead Space Extraction: PlayStation Network-re és Xbox Live Arcade-ra is tervezik a matériát?
Nem is tudtam, hogy a Dead Space-nek van ilyen változata is. Szerintem majd a 2. rész után jelenik meg a többi konzolra.
Computex 2010: Passzív hűtéssel szerelt Radeon HD 5670 a Sapphire-től
Computex 2010: Passzív hűtéssel szerelt Radeon HD 5670 a Sapphire-től
Ebből a sok szmájliból gondolom megnevettettelek. De a többi 5000-es szériába pedig 4800Mhz-en pörögnek a RAMok. Vagy most teljesen összekevertem a narancslét a kólával?
Computex 2010: A PowerColor bemutatta új HD5770 Sniper gyorsítóját
Codozol szerintem vagy cszel vagy mindnkettő nem? lacyboy Szerintem ez a netes videókártya egy forradalmi ötlet. Rárakni a netet egy videókártyára:D Csak az a baj,…