Nekem nagyon fura hogy ez a játék így fut. :O
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Ígéretes, biztos hogy ki fogom próbálni.
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Jobb lett volna ha most jelenik meg a Batman film miatt de így is jó lesz.
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Egy Half Life 3 rendel. Köszönöm!
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
A hiányzó funkciókkal nem kéne foglalkozni inkább...?
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Akkor bizony visszateszem. :)
Klikk a teljes hozzászóláshoz!