Na az a DLC nekem kimaradt, úgyhogy nem tudom mire számíthatok. :D
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Szerintem ez a kijelentés semmi ilyesmire nem utal.
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Szerintem ez már csak a nextgenre jön.
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Tetszik, jól fel lett újítva.
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Az elég kemény. :D Kicsit felelőtlen volt az arc.
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Ki fogom próbálni, már várom, hogy beleöljek pár hetet, aztán majd meglátjuk.
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Hát ez nem volt rossz. Jó játéknak tűnik, csakúgy mint az elődjei, de átcimkézhetnék már és mehetne valami másik IP alapjának.
Klikk a teljes hozzászóláshoz!