Hát ez nem hangzik túl jól! :O
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Nagyon pite, de fél évtizedes minimum. Ahhoz képest viszont durva. :D
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Oké, akkor ez a rendezvény is megy a kukába mostantól. Szánalmas.
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Amikor csinálták, vajon akkor is ennyire szerették? :D
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Mindent bevetnek. :D Tök jó dolog ez is, csak nah... Ez egy konzol bakker.
Klikk a teljes hozzászóláshoz!