Mit össze variálnak ezekkel a címekkel. :D
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Nem mondom, ez aztán tartalom! :O Hihetetlen egyébként hogy a mai napig meg tud lepni az EA (meg a DICE), nem hittem volna hogy tényleg…
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Ez egy rohadt jó game volt anno! NAgyon örülök neki, köszönjük az infót! :)
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Hát ez nincs túlbonyolítva. :)
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Nem rossz, eddig tetszik. Kinézetre legalábbis.
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Számomra felfoghatatlan, mitől sikeres ez a játék. :D
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Becsületes felújításnak tűnik.
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Csak rájöttek hogy mekkora baromságot csináltak? Gondolom eltűnt a játékosok fele. :D
Klikk a teljes hozzászóláshoz!