Osztom az előttem szólok véleményét :( béke poraidra
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Nem semmi sorozat, sokat fejlődött, tényleg sokat :D Örök kedvenc sorozat marad
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Hadd szóljol ha szólnia kell neki :D nem de?
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
de ha jól tudom csak a zombik vannak fent rajta
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
érdekes egy game. kipróbáltam, nem mondom hogy rossz mert nem az. DE nagyon furcsa egy WoW után
Klikk a teljes hozzászóláshoz!