Nagyon zsír, köszi behúzva! :)
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Nem vagyok nagy rajongója de ezt tolni fogom!
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Wow! :O Nem tudom mennyien álltak neki, hogy a végén heten maradtak, de gondolom azért kimaxolták a csapatlétszámot.
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Számomra az egyik legnagyobb rejtély az életben, hogy mitől futott ez a játék egyáltalán be. :D
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Ribinek olvasom nonstop a nevét :D
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Na erre már érdemes lesz beruházni.
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Sokkal rosszabra számítottam kritikában. Nem vagyok annyira rápörögve de dvd-n jó lesz majd. :D
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Mindegy hogy mivel de jönniük kell az exkluzív játékokkal.
Klikk a teljes hozzászóláshoz!