Ez de rohadt jó lesz! Nem csodálom hogy eddig mindneki aki látta, eldobta az agyát! :D
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Én sajna nem is számítottam rá... :(
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Lehet hogy így kellett volna indulnia, és akkor nem lenne most a gond.
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Lehet hogy így nagyobb sikere lesz! :D
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Na végre. Teljesen felesleges volt már.
Klikk a teljes hozzászóláshoz!