Érdekes, hogy képtelenek voltak lefejleszteni. :O Fura.
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Pedig ez tipikusan PC-s játék lesz.
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
A szolgáltatásoké a jövő, érthető hogy terjeszkedni akarnak ezzel is.
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Na ezt nagyon kíváncsian várom!
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Ott van több száz fejlesztő és képtelenek összehozni egy egyszerű módot. Ez vérciki.
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
nem emlészem ilyenre, tudtommal nem nem :D
Klikk a teljes hozzászóláshoz!