Jöhet a Hitman 3 nagyon jó játék! Októberi hónapban is oda tették magukat van mit csinálni imádom
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Rajongóknak nem rossz csuka. :)
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Remélem nem Hitman 3 lesz, unalmas már a millió folytatás.
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Nekem teljesen ismeretlen a név. :O
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Ez beszarás! :O Imádom az első rész óta. :)
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Micsoda nívós magazinok pontjai vannak felsorolva xD
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
És még mindig milliók játszák. Én ezen le vagyok sokkolódva. :D
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Igazán összeszedhetné már magát ez a csapat. Mindig csinálnak valamit ami tök jó lehetne, de csak félig jó. :(
Klikk a teljes hozzászóláshoz!