Most már legalább értem, miről szól! :D Ez már nagy segítség. Nekem elsőre tetszik az hogy csak mászkálok, magányosan, teszem a dolgom. Imádom az ilyen…
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Mondjuk sokkal több újítás volt benne. :)
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Úgy érzem sok patch fog ehhez jönni....
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Remélem, lesz szinkronosan valahol.
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Én arra leszek kíváncsi vagyok hogy lesz-e vagy megint gonosz ????
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Én arra leszek kíváncsi vagyok hogy lesz-e vagy megint gonosz
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Meglesz enélkül is a játék... :)
Klikk a teljes hozzászóláshoz!