Lesz befejezése? :O Én azt hittem ez ilyen verekedős izé lesz, igazi sztori szál nélkül. :O
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Kemény hogy ilyen mértékben nem értenek egyet cégen belül. :O
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Jöjjön csak jöjjön. Imádtam ezt a sorozatot!
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Döbbenet, pedig a tavalyi tök jó volt. :O
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Nagyon hozza a Diablo hangulatot, imádom! :)
Klikk a teljes hozzászóláshoz!