Ohhhhhhyeaaaaaaah!!!!!!! De király lesz, évekig játszottam újra és újra az elsőt! :)
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
És még egy fránya Raditz sincs köztük....verekedős játékoknak ártott a digitális fejlődés...
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Nagyon jól tud vele játszani a kislány. Szép dolog.
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Lassan már nincs olyan AAA játék amiből ne lenne pop figura.
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Hoppá. :O Remélhetőleg szinkron is lesz.
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
A legvárósabb remaster!!!! :)
Klikk a teljes hozzászóláshoz!