Jó lesz ez. Sokszor ilyenkor tudják a nem AAA színészek megmutatni mit tudnak.
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Ez még nem jelenti azt, hogy jön egy új.
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Atom jól néz ki csak az FPS ottmaradt a vágólapon.. De ennek ellenére elzsibbadtam a feelingtől.
Klikk a teljes hozzászóláshoz!