Teljesen felesleges. A digitális játék sokszor jóval drágább mint a fizikai, ráadásul azt több helyről be lehet szerezni. Nem értem minek erőltetik ezt.
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Ejjj ez annyira rohadt jó lesz!
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Most hallok róla először úgyhogy rohadt kíváncsi vagyok rá.
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Ha olyan jó lesz mint az AC film, akkor lehet most kéne még abbahagyni. :D
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Néhány napra nekem nem éri meg vele vesződni.... Közben Epicen meg ingyen Just Cause 4, érted....
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Hát.... van ilyen is na.... :D
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Rendesen megdobta az eladásokat a Netflix. :D
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Ha nem örökbe, akkor kenjék a hajukra.
Klikk a teljes hozzászóláshoz!