Szuper. DS4 egyelőre jobban bejön. :)
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Isten nyugosztalja!
De brutál a látvány. :O
Erre kíváncsi leszek.
PC-re oké, hogy jön de ps5-re már felesleges.
Nagyon jól néz ki.
Elég király lenne már.
Szerintem elég reális becslés ez.
Hát ez gyorsan ment. :D
Az igen. :O Komoly csapat!