azt a giccses jóistent:) én egy pulóvrt kaptam:) Bár igazából már azelőttt megkaptam a dolgokat mielőtt karácsony lett volna... Mert a szülinapom is decemberben van:)…
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
mindenkinek újra boldog karácsonyt! ki mit kapott?
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
rohadék sony... büdöspicsájukat!
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Látták a jövőt és úgy gondolták hogy megölik:)
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
az már elég szégyen hogy nem használsz tűzfalat,ilyen embereket még gép közelébe se kéne engedni!
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
hát a péntek másról nem fog szólni mint erről:)
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
tényleg a thq-s srácok tudnak valamit,és nem hiszem hogy az ezo tv-seket hívták volna fel:)
Klikk a teljes hozzászóláshoz!