A(z) jezzahun kifejezésre összesen2084 találat van.

Nem értem....

egy benzinesnek is van nyomatéka.. és ezeknek a v8-as meg a v12-eseknek elég nagy..

Klikk a teljes hozzászóláshoz!

Nem értem....

na van egy jobb hasonlításom a dízel vs benzin dologban.. Mondjuk (most a benzines)elmész egy strip klubba hogy egy jó bige táncoljon neked,ott hagysz több…

Klikk a teljes hozzászóláshoz!

Nem értem....

oké értem én mindenki szereti a dízelt,szóval csak én vagyok így ezzel hogy utálom.. a benzines marad mindig a legjobb,ennyi a véleményem,ez semmivel se tudjátok…

Klikk a teljes hozzászóláshoz!

Nem értem....

de terepre te se mész ki vele,elakad az első kis lukban:)

Klikk a teljes hozzászóláshoz!

Nem értem....

jó egy terepre vihető járgánynál oké... de egy utcai limuzinnál ami életében még füvet se látott.. annak nem kell dízel

Klikk a teljes hozzászóláshoz!

Nem értem....

de érted egy luxuslimuzinnal nem mész terepre... és ott pl a range rover.. 4.2es V8 as benzines.. megy a terepen mit atom

Klikk a teljes hozzászóláshoz!

Nem értem....

nekünk életben nem volt dízelünk,nem is lesz.. mármint faternak,nekünk nem futja verdára:)

Klikk a teljes hozzászóláshoz!

Nem értem....

akkor a világon cska én vagyok ezzel úgy hogy a dízel az ördög?

Klikk a teljes hozzászóláshoz!

Nem értem....

neeee:(

Klikk a teljes hozzászóláshoz!

Nem értem....

dízel az maga az ördög..

Klikk a teljes hozzászóláshoz!

1 182 183 184 185 186 204