egy benzinesnek is van nyomatéka.. és ezeknek a v8-as meg a v12-eseknek elég nagy..
A(z) jezzahun kifejezésre összesen2084 találat van.
Nem értem....
Nem értem....
na van egy jobb hasonlításom a dízel vs benzin dologban.. Mondjuk (most a benzines)elmész egy strip klubba hogy egy jó bige táncoljon neked,ott hagysz több…
Nem értem....
oké értem én mindenki szereti a dízelt,szóval csak én vagyok így ezzel hogy utálom.. a benzines marad mindig a legjobb,ennyi a véleményem,ez semmivel se tudjátok…
Nem értem....
Nem értem....
jó egy terepre vihető járgánynál oké... de egy utcai limuzinnál ami életében még füvet se látott.. annak nem kell dízel
Nem értem....
de érted egy luxuslimuzinnal nem mész terepre... és ott pl a range rover.. 4.2es V8 as benzines.. megy a terepen mit atom