nekem a sim city tetszett kb 10 évesen.azóta megvan eredetiben és nem tetszik:)
A(z) jezzahun kifejezésre összesen2084 találat van.
Egy újabb Sim City készül kibontakozni a sötétből?
Mechanic Infantry
PC-s megjelenési dátumot kapott a Street Fighter x Tekken
ez most a két világ összegyúrása lesz? a street fighter mindig is jobb volt mint a tekken... a tekken nem olyan jó világ!
Olcsó játék okos embereknek!
az eddig beleőlt 141 órám azt jelzi hogy tetszik,bár van olyan hogy az a szerver ami a kedvenced,épp nem megy.. van azon kivűl sok ezer…
Olcsó játék okos embereknek!
Olcsó játék okos embereknek!
nekem régóta megvan,de ilyen olcsón nagyon ritkán látni! nekem a steamel semmi gondom,bajom nincs. A killing floor nagyszerű szorakozást nyújt!nem megy a l4d közelébe,de nem…