de ha a tescoban nem találnál belőle itt egy a 576.hu-n http://576.hu/webshop_software_details.aspx?Platform=PC&SelectedGameCategory=Szimulátor&SelectedGameTitle=EEP5&SelectedGame=08198d8d-f606-44bd-a816-ce29b7ad00db&SelectedGameCategoryID=f262b93b-37ce-492e-a179-0e1512b407ad
A(z) jezzahun kifejezésre összesen2084 találat van.
Én és a vonatok? Á sose,de most...
Én és a vonatok? Á sose,de most...
én legalábbis itt szentesi tescoban találtam belőle 3 dobozzal... ha nincs máshol megoldhatjuk okosba hogy neked is jusson(utalsz,megveszem,elküldöm,és mindenki happy):)
Dance Central 3
GTA V: A Rockstar megfontolja a PC-s változatokat
elmesélem ez hogy volt. Ugye 2010 decemberében megvettem magamnak dobozosan.tavaly pedig a steamen volt a gta full pack,és ebben is benne volt.Ezért van meg kétszer,persze…
GTA V: A Rockstar megfontolja a PC-s változatokat
Itt a második GTA V trailer!
ez a videó után már biztos hogy meg fogom venni pc-re a gta5-öt még akkor is ha nem indul el!!! eddig minden rész megvan,ezt se…