ez már döfi:)várjuk mi sül ki belőle:)
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
nem fog elindulni se.nemhogy minimumon játszani vele... nagyon szép..
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
arra kiváncsian várok mi is lesz az:)
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
még csak most lett meg az alapjáték,de ez is érdekelne:)
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
ezmiez? majdnem olyan mint a super mario:)
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
van ennek egy online változata... az nekem tetszik:)
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
az tutibiztos... én nem írom alá,de akkor is meg fogom venni
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
a gta4-ből is rengeteg fogyott,ezért nem nyafoghatnak...
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
meg lett mondva hogy lesz gta5 pc-re.. az tutibiztos! nem kell ide peticiókat aláírogatni:)
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
én még az első részek közül valamelyikkel játszottam,de igazából nem fogott meg... ez se fog szerintem:)
Klikk a teljes hozzászóláshoz!