Hát a magyar neve kissé érdekes a pendrivenak. :)
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Én már csak tudom.Én is sokat GTA-tam 10 évesen :p
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Sztem a korhatárok feleslegesek mert egy 12 éves gyerek aki szereti mondjuk a GTA-t ami 18-as attól még fog a GTA-val játszani és nem érdekli…
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Kellemes nyarat és sok strandolást kívánok :)
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Hát ja.Meg különben is nem pont ugyanazok a korhatárok vannak most is?
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Az őrült nyulak xD a róluk készített videók nagyon komolyak :D
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Nekem a Crash trilógia (Crash Bandicoot 1,2,3) még megvan valahol csak elő kéne keríteni
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Jó lett a blog!;)biztos nehéz lehetett ezeket összegyűjteni
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Hát Shade-nek tényleg igaza van hogy a Risen inkább a Gothic 3.-ra emlékeztet és a Gothic Tale egyáltalán nem emlékeztet a Gothicra
Klikk a teljes hozzászóláshoz!