Ezt még én is megfontolnám..:o:D
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
És azt tudtad hogy az oldal él,és van neki immunrendszere?;)
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Akkor nem egyformán értelmeztünk bizonyos dolgokat.Nem kételkedek benne hogy neki mész még a falnak is fejjel,ha kell.:D:D
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Ja,de összehozunk egyszer egy olyan Doggy styl-os bulit mint amit ma néztünk nálam.;) Meg tudnám oldani..:D
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Esetleg valami ötlet?Ami neked is jó lenne...;)
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Örömmel látom hogy neked is akad.:)
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Igen,mi is melóztunk sokat együtt.Lehet hogy még fogunk is.;)
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Ez nem vicc.Én,ha elmegy az áram miközben a F.E.A.R.-t tolom,még ölni is képes vagyok...;):D
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Ez azért kicsit erős volt.:D:D Skyman te már tettél az élet asztalára annyit hogy a tojásos dumád ne vegyem be..Kevés 17 éves embert ismerek,aki már…
Klikk a teljes hozzászóláshoz!