Így van. Kivéve a GT5P-t persze, de az már egyébiránt is szimulátorként van nyilvántartva. A Race Driver: GRID a szerkesztőség nagy kedvence is. Telitalálat.
A(z) Nagy kifejezésre összesen101676 találat van.
Race Driver: GRID: Dögös verdák az első, érkező DLC-ben
Crysis: Warhead: befutott a játék introja megspékelve DX9 vs DX10 képekkel
Nagyon szívesen segítek bármiféle problémában, de nem fogom támogatni a tolvajokat! Mert a fejlesztők sok sok munkáját te pár óra alatt ellopod egy torrent oldalról...…
Race Driver: GRID: Dögös verdák az első, érkező DLC-ben
Nagyszerü ennek a játéknak az irányitási, nem szimulátoros, de nem is arcados, úgy a kettő között.És a grafika is mndent ver a mostani verseny játékok…
Crysis: Warhead: befutott a játék introja megspékelve DX9 vs DX10 képekkel
Jah nagyon humoros,. Te aztán nagyon segitőkész vagy !!! Szerinted miért vannak a torrent oldalak !! Biztos azért hogy megvegye mindenki az eredetit !!! :p:o:(:confused:
Race Driver: GRID: Dögös verdák az első, érkező DLC-ben
Prince Of Persia: bejelentve a hivatalos megjelenési dátum
Sztem is jó játék lesz ez, nagyon tetszik a grafikája, sztem nagyon is illik hozzá :) Csak már játszhatnék vele:D
Prince Of Persia: bejelentve a hivatalos megjelenési dátum
Crysis: Warhead: befutott a játék introja megspékelve DX9 vs DX10 képekkel
Segitségre lenne szükségem !!! Nagyon megköszönném ha valaki küldene egy Regisztrációs kódot a Warhead-hoz mert az istenér nem találok seholsem !!! Lécci segitsetek