Na ez nagyon tetszett.Főleg a skycaper rombolós dolog.:D
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Nekem nagy csalódás volt a film :(
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
nagyon pörgetik ezt a Soul-t, én még sosem játszottam vele, nem is nagyon ismerem
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
júúúj nagyon gizda :cool:;) van nyüzsgés ...:D
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Grafika szerintem az eső miatt ilyen de tény hogy fura egy kicsit. Ettől függetlenül nagyon tetszik!:)
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
nekem is nagyon tetszik a játék, mondjuk azt látom, hogy a grafika tényleg nem lett olyan jó, homályosnak tűnik nekem, de ettől függetlenül nagyon szívesen…
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
ez a játék nagyon kafa,most sajnálom hogy nincs ps3...:(
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
én ezekhez nem értek :D szóval csak szemlélődök de biztosan nagyon király :)
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Egyszerű megoldás: nagyobb dobozt kell csinálni és akkor elfér. 500 pénzért nagyon jó csomag lenne.
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Ez tényleg jó ár:) Ha itt is ennyibe fogk kerülni akkor biztos nagy siekre lesz.
Klikk a teljes hozzászóláshoz!