Nagyon jól meg van csinálva. Azt hittem először, hogy a korábbi angry bird játékokhoz hasonló szörnyűséget akarnak készíteni. Pozitívan csalódtam :D
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
én azért vétót emelnék, főleg a Gravitáció miatt, de pl. hol a Cápa (amitől jegyezzük a blockbuster fogalmát), hol a Jazzénekes (amitől jegyezzük a hangos…
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
nagyon toppos cikk nagyon tetszett és tuti jó :)
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Jópofa! :D :D Nagyon "smooth" :D
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Na ez nagyon jó kis játék Halloweenra. :D Nem is tudtam egyébként, hogy Steamen még nincs...
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Köszi, akkor tényleg nagyon alap volt a válasz, sejtettem :D
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Nagyon stílszerű kiadási dátum. Kis huncutok.
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Ez nagyon jó :D Nekem nagyon bejött :D
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Nagyon várom már az új generációt. Pörget ez a vidi rendesen!:)
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Fontos szerepe van/lesz a közösségnek a konzol életében is... Legnagyobb húzóerő a közösség.
Klikk a teljes hozzászóláshoz!