Mondjuk valamivel értelmesebb...
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Mondjuk a ps4-es verzió konkrétan játszhatatlan... :D
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Hát az igen jól hangzik, mit ne mondjak. :D
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Nem ismerem szóval nekem semmit nem mond hogy ez akkor most jó vagy sem. :)
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Mondjuk az már nem kevés ember. De dolgozni kell.
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Mondjuk ez érthető, nehéz lehet melózni az adott helyzetben.
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Mondjuk ezeket nehéz lehet felderíteni de gondolom azért vannak még pár tízezren..
Klikk a teljes hozzászóláshoz!