Biztos vagyok benne, hogy egy próbára jó lesz, de lehet hogy haamr rá fogok unni. Mondjuk a legjobb lenne ha csinálnának majd hozzá demót.
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Visszatértek a múlthoz, mondjuk ez nekem sokkal jobban is tetszik!
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Mondjuk elég gáz lenne ha a demo nem lenne ingyenes. xD
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Na igen, feszültség az konkrétan igen kevés van benne, az egész sokkal inkább a hangulatról szól, ami meg vagy bejön valakinek, vagy nem. Mondjuk számomra…
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Mondjuk az nekem sokkal jobban is tetszett..
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Te jó ég. Mondjuk jó forma lett.
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Netflix nagyon ráment a gaming témára, mondjuk én rohadtul örülök neki!
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Csóri.. Mondjuk ami pénzt megadnak ezért neki én is beválalnám még ha utálnám is a játékot :D
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Mondjuk ez egy alapmű, ezzel kellett volna kezdeni. :)
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Mondjuk azért az is vicces, hogy egy krva leírás miatt ennyien fel vannak itt is háborodva x.d
Klikk a teljes hozzászóláshoz!