Nem mondom, van önbizalom. :D Hát azért én kíváncsi leszek erre.
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Nekem már a videó is elég volt ahhoz hogy azt mondjam, ez lesz a legkomolyabb motor!
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Szép árukapcsolás. :) Mondjuk ennek legalább van értelme. :D
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Na azt a sorozatot se nézem, nem csoda hogy nem mond semmit a csaj neve. :D
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Nekem a csaj nem sokat mond, de biztos jó lesz.
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Mondjuk más választásuk se nagyon lenne. A jog az jog. :)
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Nekem semmit nem mond a nevük. :O
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
A legjobb SW játékok már a Lego játékok, komolyan mondom. :D
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Mondjuk egész fura hogy eddig nem volt tervben.
Klikk a teljes hozzászóláshoz!