A(z) új kifejezésre összesen76255 találat van.

Az Xbox 360-hoz és a PlayStation 3-hoz közelít teljesítményben a Nintendo 3DS

Én inkább a psp-t fejleszteném, nem a ds-t. Tennék rá érintőképernyőt máris jobb lenne mint a ds. Hátmég egy csomó újítással. :D

Klikk a teljes hozzászóláshoz!

Új Kingdom Hearts epizód bejelentése várható az E3-on

Nah tehát mégis lessz még uj dolog az E3 on:D Inkább nem találgatnék, ugyis kiderül nem sokára:D Mindenesetre dicséretes:D

Klikk a teljes hozzászóláshoz!

Guitar Hero: Warriors of Rock: Befutott az első trailer

Egyetértek. Keményen bőrlehúzás megy már egy ideje a szériáról. Soha semmi újat nem mutat fel, csoda, hogy még fogy...

Klikk a teljes hozzászóláshoz!

Anime készül a Dragon Age-ből

Hálelújá, hálelújá hálelújáhálelújá:cool: De örülök ennek:D Szerintem körülbelül olyan szép lesz mint az avatar, csak ennek értelmesebb és jo története is lesz:D:D

Klikk a teljes hozzászóláshoz!

Kiszivárogtak az első képek a MotorStorm 3-ról

Hát valószínű, hogy a tényleges E3-on valami újat fog mondani a játékról, mert lehet, hogy ez teszt volt és közben ahogy látom valaki ügyesen lefotózta…

Klikk a teljes hozzászóláshoz!

Az Xbox 360-hoz és a PlayStation 3-hoz közelít teljesítményben a Nintendo 3DS

Már hogyne lehetne 3D-s hatást szemüveg nélkül. Már ki is van találva, hogyan, nem újdonság ez. Az viszont újdonság, hogy beleépítik ezt egy handheld konzolba.

Klikk a teljes hozzászóláshoz!

Az Xbox 360-hoz és a PlayStation 3-hoz közelít teljesítményben a Nintendo 3DS

A 3DS az egy tök más konzol lesz. Új hardver, új desing, 3D hatás, satöbbi... ami a hírnél van kép, az csak egy fanmade pikcsör.

Klikk a teljes hozzászóláshoz!

Az Xbox 360-hoz és a PlayStation 3-hoz közelít teljesítményben a Nintendo 3DS

Eddig a hozzászóéók nem tudták elképzelni az új nintendo-t hát én sem. Szerintem csak összehablatyoltak valamit ezek a tesztelők vagy mizéhozé

Klikk a teljes hozzászóláshoz!

Az Xbox 360-hoz és a PlayStation 3-hoz közelít teljesítményben a Nintendo 3DS

Te megint miről beszélsz?:D Emberek, hahó, az új Nintendo hordozható masináról szól a hír, nem a jelenleg is piacon lévő DS-ről...:D:D:D

Klikk a teljes hozzászóláshoz!

Kiszivárogtak az első képek a MotorStorm 3-ról

Tudtam, hogy ismerős valahonnan.:D Amúgy GAR, szerintem sem csinálnak belőle Carmageddont, de egy ilyetén játékmód mondjuk simán elférne az új MotorStorm-ban.:):)

Klikk a teljes hozzászóláshoz!

1 1 615 1 616 1 617 1 618 1 619 1 827