Én inkább a psp-t fejleszteném, nem a ds-t. Tennék rá érintőképernyőt máris jobb lenne mint a ds. Hátmég egy csomó újítással. :D
A(z) új kifejezésre összesen76255 találat van.
Az Xbox 360-hoz és a PlayStation 3-hoz közelít teljesítményben a Nintendo 3DS
Új Kingdom Hearts epizód bejelentése várható az E3-on
Nah tehát mégis lessz még uj dolog az E3 on:D Inkább nem találgatnék, ugyis kiderül nem sokára:D Mindenesetre dicséretes:D
Guitar Hero: Warriors of Rock: Befutott az első trailer
Egyetértek. Keményen bőrlehúzás megy már egy ideje a szériáról. Soha semmi újat nem mutat fel, csoda, hogy még fogy...
Anime készül a Dragon Age-ből
Hálelújá, hálelújá hálelújáhálelújá:cool: De örülök ennek:D Szerintem körülbelül olyan szép lesz mint az avatar, csak ennek értelmesebb és jo története is lesz:D:D
Kiszivárogtak az első képek a MotorStorm 3-ról
Hát valószínű, hogy a tényleges E3-on valami újat fog mondani a játékról, mert lehet, hogy ez teszt volt és közben ahogy látom valaki ügyesen lefotózta…
Az Xbox 360-hoz és a PlayStation 3-hoz közelít teljesítményben a Nintendo 3DS
Már hogyne lehetne 3D-s hatást szemüveg nélkül. Már ki is van találva, hogyan, nem újdonság ez. Az viszont újdonság, hogy beleépítik ezt egy handheld konzolba.
Az Xbox 360-hoz és a PlayStation 3-hoz közelít teljesítményben a Nintendo 3DS
A 3DS az egy tök más konzol lesz. Új hardver, új desing, 3D hatás, satöbbi... ami a hírnél van kép, az csak egy fanmade pikcsör.
Az Xbox 360-hoz és a PlayStation 3-hoz közelít teljesítményben a Nintendo 3DS
Eddig a hozzászóéók nem tudták elképzelni az új nintendo-t hát én sem. Szerintem csak összehablatyoltak valamit ezek a tesztelők vagy mizéhozé
Az Xbox 360-hoz és a PlayStation 3-hoz közelít teljesítményben a Nintendo 3DS
Te megint miről beszélsz?:D Emberek, hahó, az új Nintendo hordozható masináról szól a hír, nem a jelenleg is piacon lévő DS-ről...:D:D:D