Na akkor úgy tűnik ez már rendes felújítás lett! :)
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
"jelenleg esély sincsen egy megfelelő minőségű új epizód érkezésére, legyen az akár a számozott ötödik rész" Nem olyan nehéz ezt a mondatot értelmezni szerintem. :)…
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Nagyon állat! :O 855+ meg a felhúzott GPU elég durva teljesítményt nyújthat, de ettől a szellőző rendszertől kész vagyok. :D Nagyon ROG. :)
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Újabb üresen pangó terület? :D
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Ha végre megunnák az emberek, kapnánk új részt... :S
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Nem csoda hogy nem kapkodják el az újabb rész kiadását...
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Ha csak magadnak csalsz az oké, de ha az miatt csalsz hogy mások játékát tönkre tedd akkor bújj el!
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
A folytatások és felújítások korát éljük. Nem lennék meglepve.
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Helyes. Már kíváncsi vagyok mi lesz az újabb agymenése. :D
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Végre újra egy igazi Call of Duty! Ezt vártam már az utóbbi évek kilengései után. Maximálisan egyetértek az értékeléssel és a cikkel is!
Klikk a teljes hozzászóláshoz!