Egyre unalmasabb a sorozat, főleg hogy a régi igazán jó részeket elkezdték felújítani, még jobban elő jön ez a különbség. Nálam nem várós, az biztos,…
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
...hogy jöhessen egy újabb epizód, megint hét év dlc-vel. :D
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Ritka beteg sorozat de én szeretem. Mondjuk egy új résznek jobban örülnék.
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Remélem, megkap egy új grafikát is meg minden. Kipörgetném újra!
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Imádtam ezt a részt! :) Jó lesz újra tolni, - stílusosan - felpimpelve! :D
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Nem annyira adja ez a játék egyelőre de a pvp-nél majd meglesem újra!
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Lepjenek csak meg. De kibékülnék egy Bayonetta stílusú de új játékkal.
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Komoly felhozatalt villantottak! :O Bár ahogy látom, inkább csak új procik jöttek.
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Miért zárja ki a nyitott világú sandbox megnevezés, hogy egy Mafia játék készüljön? A vadonatúj jelző lehet esetleg problémás, de minden újonnan készülő játék vadonatúj…
Klikk a teljes hozzászóláshoz!