Felvásárolta az Electronic Arts a PopCap csapatát

Ez a téma egy cikkhez tartozó hozzászólásokat tartalmaz. - Klikk ide, ha el akarod olvasni a vonatkozó cikket!

1 a(z) 1 -ból
Vendég profilja, adatai

Vendég


#3 • 2011.07.14. 22:32
EA rohadt nagy cég volt már eddig is, a Popcap annyira nem nagy bevásárlás szvsz...
Vendég profilja, adatai

Vendég


#2 • 2011.07.14. 13:10
Mindenki mindenkit megvesz...
default profilja, adatai

default

Ifjonc
2010. május 20. óta tag
9 hsz
#1 • 2011.07.14. 12:06
Nem túlzottan lep meg a lépés. Az EA volt az első olyan nagy kiadó/fejlesztő amely élénk érdeklődést tanúsított a casual játékok iránt, amit persze abban csúcsosodott ki, hogy vett is magának néhány ilyen stúdiót.

Már akkoriban (kb 2009 környékén) is pletykálták, hogy az EA az igazán nagyokra pályázik, így a PopCap és a Zynga háza tájékán is ajánlatokat tett (a sors furcsasága, hogy a Zynga időközben a majdnem százmillás játékosbázisával már olyan gazdag, hogy inkább ő vásárolhatna részesedést az EA-ben).

Egyes helyeken azt is írja a sajtó, hogy a PopCap nem akarta beadni a derekát, de az utóbbi időben nem ment ám olyan jól a szekér. Pedig az EA-nek volt már ennél nagyobb ajánlata is a cégre... csak éppen a PopCapnél még bíztak abban, hogy visszakapaszkodnak. Nem így lett és néhány száz millával az eredeti árajánlat alatt az EA részévé váltak.
1 a(z) 1 -ből
marco profiljadog travel suitcase profilja