A Ubisoft kreatív igazgatója szerint nem kell minden játéknak befejezés

Ez a téma egy cikkhez tartozó hozzászólásokat tartalmaz. - Klikk ide, ha el akarod olvasni a vonatkozó cikket!

1 a(z) 1 -ból
totyak profilja, adatai

totyak

GC Imperator
2009. november 29. óta tag
33.676 hsz
#8 • 2013.08.20. 12:10
Én kifejezetten utálom filmekben is, játékokban is, ha nincs egyértelmű befejezés. Ottmarad bennem a kérdés, de választ senki nem tud adni.
Aki a GTA-t szereti, rossz ember nem lehet.
Vendég profilja, adatai

Vendég


#7 • 2013.07.02. 23:06
A Ubisoft az új EA ami az idióta kijelentéseket illet!röhögő smiley
Vendég profilja, adatai

Vendég


#6 • 2013.07.02. 20:34
Épp most értesítettek e-mail-ben, hogy a Ubisoft adatbázisából felhasználóneveket, jelszavakat loptak! Akinek van Uplay profilja, változtasson jelszót minél előbb! szomorú smiley
rDAVE profilja, adatai

rDAVE

GC Imperator
2008. április 17. óta tag
14.373 hsz
#5 • 2013.07.02. 14:29
Nekem ez úgy hangzik, hogy több ezer DLC-t akarnak kiadni egy játékhoz és a "játékos dönti el" rész pedig azaz, hogy amennyit megvesz, annyi ideig játszik a történetben.
Vendég profilja, adatai

Vendég


#4 • 2013.07.02. 13:06
Ez félrebeszél! röhögő smiley
marco profilja, adatai

marco

GC Imperator
2001. január 20. óta tag
22.378 hsz
#3 • 2013.07.02. 12:23
Van valami abban amit mondd, de alapvetően egy nagy baromság a dolog. Kell befejezés, hiszen ez egy kihívás, egy cél. Érdekes lenne mondjuk egy film is ha a vetítés közben egyszer csak lekapcsolnák a gépet aztán menjen mindenki haza.

Amiket felhozott példának és amit Xelosz is mond, ott egyértelműen nem kell befejezés, hiszen nem is lehet benne (bár egy focijátékban pl a vb cím elnyerése is befejezés lehet), de a többinél süket szöveg.
A jövőt azok határozzák meg, akik hajlandók azt formálni.
Vendég profilja, adatai

Vendég


#2 • 2013.07.02. 12:06
Honnan jönnek ezek a hülye, semmitmondó kijelentések? röhögő smiley Egyáltalán miért kerülnek egy mondatba a póker és a Ubisoft játékai? Evidens hogy a póker mellé nem jár történet és befejezés se, miről beszél ez?! meglepett smiley Póker játék fejlesztésébe fogtak, netán sztori nélküli sandbox játékról álmodik? Ezt nem értem... röhögő smileyszomorú smiley
Xelosz profilja, adatai

Xelosz

Überbrutál
2011. december 31. óta tag
988 hsz
#1 • 2013.07.02. 11:45
Nos ezzel én teljesen egyet értek.
szeretem a történettel rendelkező játékokat de van amit a nyelv ismeret miatt egyáltalán nem értek így szükség van olyan játékra is amiben csak megyek és kész aztán ha megunom abbahagyom jó mondjuk erre tökéletes egy mmorpg de egy sima story nélküli lövöldét is eltudok képzelni sőt van is ilyen amivel el van az ember órákat napokat talán még hónapokat is röhögő smiley
1 a(z) 1 -ből
marco profiljaBotyi profilja