" Szóval kitartás amíg megnem jelenik a teljes és nemkell szenvedni a demó hiányosságai miatt. "
Neked is kitartás,amíg megjelenik marco és segít beilleszteni a képeket... Klikk a teljes hozzászóláshoz!
" Szóval kitartás amíg megnem jelenik a teljes és nemkell szenvedni a demó hiányosságai miatt. "
Neked is kitartás,amíg megjelenik marco és segít beilleszteni a képeket... Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Ez nem meglepő, a pc használatban is verik a vlágot!! Mikor mi még C+4-et csodáltuk, ot már az irodák a rendőrség, és gyakorlatilag minden számítógépről ment!! És ez már 20... Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Igen tuti a zene! :D Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Na remek...leszedtem és nem is lehet mindegyik fajjal menni csak a predatorral. Illetve én sehol sem találtam hogy lehetett volna rajt állítani. Ezen bellül játszottam egy menetet,... Klikk a teljes hozzászóláshoz!
A legtöbb üzifalos beszélgetésben a rock zenékről beszélgettünk, és jutyubról szúrtunk be rock zenéket. Te is itt voltál és kiálltál a Crematory mellett. Pedig csak... Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Az attól függ hogy ezen a héten milyen szellemi állapotban leszek... Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Audacity tökéletes zenevágó. Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Sziasztok!Tud nekem valaki ajánlani egy jó zenevágó programot?:D Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Uram isten, ááá eza zene! Klikk a teljes hozzászóláshoz!
A Guns N' Rosesra is 15 évet kellett várni, mire leszállították a Chinese Democracyt, a DNF még messze nem tart itt:). Én továbbra is hiszek és bízok benne. Ez a videó lazán... Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Abszolút elfogadható a te álláspontod is, tényleg vicc, ami körülötte folyik, én azonban egy kicsit megcáfolnálak, hiszen azon kevesek közé tartozom, akik még mindig várják... Klikk a teljes hozzászóláshoz!
"Az emberiség három részre osztható: 85% tudatlan tömeg, akiknek arra van szükségük, hogy vezessék őket, 10% a szegények vérszívói, akik mindent megtesznek, hogy hatalmat és... Klikk a teljes hozzászóláshoz!