Én sem érzem ezt egy értelmes lépésnek.
A konzollal nem lenne semmi gond, ha nem 6 féle verzióban adnák ki hanem értelmes játékokkal pakolnák meg amik csak ezen a konzolon... Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Én sem érzem ezt egy értelmes lépésnek.
A konzollal nem lenne semmi gond, ha nem 6 féle verzióban adnák ki hanem értelmes játékokkal pakolnák meg amik csak ezen a konzolon... Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Maga a konzol szerintem életképes. viszont az exklusive címek hiányát kompenzálni kell valahogyan és nem vettek fel szerintem rossz irányt. főleg a nintendo-val való szövetséges... Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Bár nagyon tudnám értékelni, ezt nehezen tudom elképzelni. Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Bullshit ez a magyarázat, hiszen F2P. Írják oda, hogy alpha, béta vagy ilyesmi, mindegy... Segítünk mi fejleszteni. :D Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Egyszer newgame+-be lehet kiütni a final boss-t, de ahhoz ügyesség kell.
Másik esetben van meg egy instant kill mód a játékban (ellenség és te is egy csapástól halsz) azzal megy... Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Várós már!
Csak hiába van arany lemezen úgy is utána is találnak egy halom hibát amit javítanak közben. Klikk a teljes hozzászóláshoz!
De az a Veszélyes kölykök c. film zenéje!
Nem volt más zene? :D
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
PC-n lassan tényleg értelmetlen lesz a lemez, rengeteg AAA játék meg se jelenik lemezen vagy ha kapunk is akkor max a steam launchere található rajta, plusz sokan eleve meghajtó... Klikk a teljes hozzászóláshoz!
De ez lehetetlen, hiszen már első nap fel volt törve a játék és senki nem vette meg!!!444!!! :D Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Hűh!
Azt hiszem Te érzed a zenét! :) Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Az igen, én ezt a csajt nem ismertem, pedig a zenéje igen komoly! :D Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Ezen már csak röhögni lehet! xD Klikk a teljes hozzászóláshoz!