Akinek megvan a Call of Duty2:The Big Red One,csak az válaszoljon.Jó a játék?
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Akinek megvan a Call of Duty2:The Big Red One,csak az válaszoljon.Jó a játék?
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
szevasz Márkó itt az öcsi csak beszóltam jóóó a rádióóóóóó zúúúúúúúzzzzzzad neki ami most megy az nagyon bejön
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Azért írok ide, mert már régen volt hozzászólás... Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Sziasztok én Gyúrcsánytól halottam,hogy jó játék az Orbán pedig azt mondta,hogy *** na most ti mit szóltok hozzá?De a TAKÁCS ZSOLTI azt mondta,hogy FASZA NA MOST KINNEK HIGGYEK... Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Hmmmm... Az internetto.hu volt az első... Már szinte nem is emlékszem rá, milyen is volt, miről is szólt... Hát igen, ma már egész más a netes világ, annyi oldal van nálunk is,... Klikk a teljes hozzászóláshoz!
mi az hogy dc++ erre azt érted hogy www.dc++.hu vagy com ugye vagy nem mert igy nem értem légyszi válaszolj Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Alá szerintem sehogy... Ha viszont mellé akarod, úgy, hogy mind a két rendszer egymás mellett menjen, és ezt bootloaderrel akarod megcsinálni, szólj és leírom, hogyan kell...
Klikk a teljes hozzászóláshoz!
ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁLLLLLLLLLLLLLLLLLLLAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAATTTTTTTTTT!!!
Hajrá Parádé, qrva nagy buli az egész és nem csak az ivásról szól!
Aki ezt mondja, az vagy nem volt... Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Ha lehet, én válaszolok. Joe már elkészült a szótárral, a főszerkesztőségben pihen a dolog. Ennek több oka is van, egyrészt rengeteg új hardver és technológia jelenik meg... Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Hmmmm... Tényleg nagyon beszóltál...
De valahogy csak megemésztem... Úgyis igénytelen állat vagyok, mamjdcsak kiheverem valahogy. És képzeld, amikor ezt a szöveget írom, épp... Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Szia!
Néhány megunt játékomat szívesen elcserélném másik játékokra. Ha érdekel valamelyik kérlek válaszolj!
Cserélhető (eredeti) játékok PS2-höz:
- Mc... Klikk a teljes hozzászóláshoz!
hagya man! bspalyer lejatszik mindent!! tok luzerek! ha majd jonnek valami jobbal szoljanak! regardings MANO!! Klikk a teljes hozzászóláshoz!