A világ Shenmue3-at akar,hát mire vársz még Sega?? Klikk a teljes hozzászóláshoz!
A világ Shenmue3-at akar,hát mire vársz még Sega?? Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Csak egy megjegyzés a drága magyar újranevezőknek!MEM Farkas hanem Rozsomák a szentségit!:o Klikk a teljes hozzászóláshoz!
De az mi h kéri h crackejjem és nincs ott a mappa?pff valaki lécci segíccsen:( Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Hát mester szerintem simán kivágnád kisujbol az érettségit max csak a tételeket kéne elolvasnod egyzser több nem kellene.Amugy nem is tudtam, h gépésztechinikus akakrtál lenni... Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Jah halottam jo nehéz volt az érettségi:)szerintem ez kb elsös koromba ment volna:D holnap matek ugye?? sok sikert ahhoz is:) Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Yikes! (Ala Monkey Island) Ezt a programot tényleg érdemes lesz megvenni a multi móka miatt. Az első rész coop-ja is cool volt, reméljük az AI is fejlővik (izé, fejlődik)... Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Hmm, csökken a népszerűség ? :S Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Persze megyek,ha a Boss a nevére vesz és állja a költségeket..:D
Én már ,(hacsak nem nyerek a lottón)nem fogok se érettségit,se diplomát szerezni..:confused:
Azért nem... Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Diplomára nagyon is szükség van, mert ez egy bizonyíték, hogy közöd van a témához! Itt van Raiden, nincs szgépszerelésből diplomája de kenyi, nem ér semmit, hogy te mondod h... Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Ha már ilyet kérsz, "kicsit" pontosíthatnál. Milyen programhoz kell, milyen típusú jelszóról van szó, stb... Így kb semmi segítséget nem fogsz kapni. Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Sziasztok!!
Nagyon nagy segítségre lenne szükségem!Sürgősen szükségem lenne egy jelszó feltörő programra.Nem illegális dologhoz,kellene...személyes családi de... Klikk a teljes hozzászóláshoz!
Nem kínlódok.:) Egyedül a pénz, ami sok egy-egy félévben, de tanulni oda sokat nem kell, sőt szinte semmit. Magamtól járok utána dolgoknak, ha kérnek beadandókat, akkor nem csak... Klikk a teljes hozzászóláshoz!